Jeseníky Info - turistický informační portál

Turistické mapy Fotogalerie Mobilní služby Teploty online Webkamery
Last minute Inzerce ubytování Obchodní nabídka Inzerce práce Seznamka na horách
 Vybrat oblast

Inzerce práce

Česky Deutsch Polski English Dutch
Jeseníky DNES
Počasí a sníh
Ubytování
Lyžování
Volný čas
Turistika
Služby
Stravování
Doprava
Facebook  Google+  Twitter
 Kniha hostů Kniha hostů
 REX - články REX - články
 Copyright Copyright
 Statistika návštěv Statistika návštěv
 Kontakt Kontakt

Sháníte zaměstnání, brigádu či výpomoc? Nebo naopak nabízíte? Zadejte si zde inzerát. Lokace nabídky či poptávky musí být v rámci okresů Jeseník, Šumperk nebo Bruntál.

Jméno:
SHÁNÍM PRÁCINABÍZÍM PRÁCI
Text inzerátu:
Telefon:
Platnost inzerátu DO:
E-mail, Text inzerátu a Oblast práce jsou povinnými údaji.
Vyberte Oblast práce

Jméno: Hotýlek U Pekina E-mail: info@hotylekupekina.cz
Vloženo: 20.2.2018 Telefon: 605986918
Servírka/Číšník

Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci na pozici Servírka/Číšník na HPP i brigádně v mladém kolektivu.

Pracovní doba na směny (8:00 - 20:00 nebo 10:00 - 22:00 hod)

Náplň práce: Obsluha v restauraci a v letních měsících na zahrádce, obsluha na akcích, oslavách, příprava nápojů za barem.

Praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou. Vhodné i pro absolventy. .

Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu a zdravotní průkaz

Plat: Po zaučení 850,- Kč čistého na směnu 12 hod., + proplácení přečasů: 100,- Kč/hod., proplácení dovolené, osobní ohodnocení, sptropitné. Průměrný měsíční výdělek 18 - 20 tisíc čistého.

Po zkušební době měsíční benefity (využití bowlingu, wellness centra nebo víceúčelového hřiště na 4 hod.).

Personální strava, ubytování v době směn zdarma.

Jméno: Martin E-mail: tachles77@gmail.com
Vloženo: 15.2.2018 Telefon: -
40letý muž vezme i nepravidelnou manuální brigádu nebo jednorázovou výpomoc,nevadí fyzicky náročná práce,možná dlouhodobá spolupráce.Jsem z Ostravy.Cena okolo 90kč/h.

Jméno: Alena E-mail: alis.novak13@gmail.com
Vloženo: 11.2.2018 Telefon: 773010500

Krásný den.
Nabízím práci z pohodlí domova, kterou zvládne každý potřebujete jen počítač a internet. Jednoduchý způsob jak si vydělat peníze.

Krásný den.

Nabízím zpočátku přivýdělek,postupně HPP v oblasti reklamy.
Dělaly jste už MLM?Dedru,LR,Avon?Velká výhoda,je zde podpora v týmu.Není zde fa,která Vám nabídne více.
Upřednostňuji telefonický kontakt.Vysvětlím rychleji.Váš i můj čas je drahý.

Jméno: - E-mail: Adam@seznam.cz
Vloženo: 10.2.2018 Telefon: 605718413
Hledám jakoukoliv práci zlaté Hory okoli

Jméno: Photo Models E-mail: models.media@seznam.cz
Vloženo: 6.2.2018 Telefon: -

Hledáme kluky na dlouhodobou spolupráci nebo brigádně jako při výdělek. Nabízíme solo focení pro kluky 18-23 let se sportovní postavou. Za focení 8.000 kč – 10.000kč ihned po focení. Amatérské aktuální fotky obličeje a celé postavy ve spodním prádle s tel. kontaktem posílejte na email

Jméno: Jiří Mokrý E-mail: info@hotylekupekina.cz
Vloženo: 6.2.2018 Telefon: 605986918
Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci na pozici Servírka/Číšník na HPP i brigádně v mladém kolektivu. Místo výkonu práce: Hotýlek U Pekina - Zlaté Hory. Pracovní doba na směny (8:00 - 20:00 nebo 10:00 - 22:00 hod) Náplň práce: Obsluha v restauraci a v letních měsících na zahrádce, obsluha na akcích, oslavách, příprava nápojů za barem. Praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou. Vhodné i pro absolventy. . Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu a zdravotní průkaz Plat: Po zaučení 850,- Kč čistého na směnu 12 hod., + proplácení přečasů: 100,- Kč/hod., proplácení dovolené, osobní ohodnocení, sptropitné Po zkušební době měsíční benefity (využití bowlingu, wellness centra nebo víceúčelového hřiště na 4 hod.). Personální strava, ubytování v době směn zdarma.

Jméno: Irena E-mail: info@hotelds.cz
Vloženo: 6.2.2018 Telefon: +420583235172
Hotel Dlouhe Strane hleda dva kuchare.Pokud mate zaje. Posilejte zivotopis a volejte nebo dojdete osobne a ptejte se na pani Koprivovou.

Vloženo: 5.2.2018 Telefon: +420583235172
Dobry den hotel Dlouhe Strane hledá kuchaře nejlepe dva.Pokud mate zajem posilejte zivotopis.Nebo volejte a ptejte se na pani Koprivovou

Jméno: Veronika Malečková E-mail: v.maleckova@sunset24.cz
Vloženo: 2.2.2018 Telefon: 727900181
Zaměstnáme šikovné ženy a muže jako pečovatelky a pečovatele se zkušenosti v této oblasti a s komunikativním německým jazykem pro práci v Německu.
Požadujeme: Požadavky:
Komunikativní znalost německého jazyka min A2 (pokročilé základy)
Předchozí zkušenosti s hlídáním, pečováním nebo ošetřenováním

Nabízíme: Přehled na trhu práce v Německu, až 200 nabídek měsíčně

Stabilní a pravidelný příjem dle úrovně jazyka a zkušeností.

1-3 měsíční turnusy, měsíc placeného volna

Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků

Možnost práce ihned

Pomoc v ruzných situacích počas celé doby vycestování.

Více na firemních webových stránky firmy SUNSET.

Jméno: Jaroslava E-mail: jaroslavauhrova@seznam.cz
Vloženo: 24.1.2018 Telefon: -
Hledám práci ,vhodnou pro ženy.Mám zkušenosti s prodejem cca 7let.Zdravotní průkaz,řidičský průkaz B,práce na počítači.Naučím se co je třeba.Za případné nabídky děkuji.

Jméno: Matěj Špajs E-mail: MatejSpajs@seznam.cz
Vloženo: 10.1.2018 Telefon: 730926879
Dobrý den. Jsem vyučen Pomocný kuchař a hledám práci na tuto pozici. Praxi nemám žádnou, vlastním zdravotní průkaz. Za případné nabídky děkuji.

Jméno: Lucie Trvalová E-mail: lucie.trvalova@email.cz
Vloženo: 20.12.2017 Telefon: -
Dobrý den. Sháním brigádu v okolí Jeseníku, na víkendy a na odpolední hodiny jsem vyučená v oboru kuchař-čišník a dodělávam si na škole maturitu, nebráním se ani žádné jiné práce . Děkuji za nabídky Trvalová

Jméno: Andrea E-mail: melakim27@seznam.cz
Vloženo: 14.11.2017 Telefon: 604717858
Dobrý den.hledám práci na polov.uvazek.jako pokojská na chatě nebo uklid.mám částečný inv.duchod 1.stupen.je mi 42-let.

Jméno: Martin Czedroň E-mail: martinczedron@gmail.com
Vloženo: 4.10.2017 Telefon: 725246332
Dobrý den hledáme práci pro 3 lidi (všichni plnoletí) nějakou na víkendy + máme řídičaky skupiny B Děkuji za nabídky.

Jméno: Mira E-mail: o.vizidel@seznam.cz
Vloženo: 22.3.2017 Telefon: 608429068
Dobry den,schanime s pritelkyni, brigadu nebo prividelek v cesku nebo v zahranici, pokud mozno s ubytovanim, predem diky za nabidky

DCK Rekrea Ostrava Rodinné Jeseníky Rychlebské hory Ski Karlov Bruntal.net Shocart.cz MKZ Jeseník JONAS PARK Ostružná